Finansowanie

EKO RATY dla klienta indywidualnego

Kredyt na fotowoltaikę

Rachunek za prąd to rata, którą płacisz do końca życia. Dajemy możliwość skorzystania z najlepszej dostępnej oferty. Jedna stała rata zbliżona do wysokości Twojego obecnego rachunku, dzięki finansowaniu rozłożonym na 10 lat. Zero zmartwień – a po spłacie finansowania, pozostaje tylko liczyć dalsze oszczędności.

Możliwość sfinansowania do 100% inwestycji, aneksowania umowy, nadpłaty lub skrócenia okresu kredytowania w trakcie obowiązywania umowy.

finansowanie dla biznesu

Korzystne warunki

Sfinansuj swoją instalacje fotowoltaiczną na korzystnych warunkach, w uproszczonej procedurze, za pomocą leasingu operacyjnego.

Oferta kredytowania jest personalizowana indywidualnie dla każdego przedsiębiorstwa w zależności od rodzaju prowadzonej działalności oraz historii kredytowej mamy różne możliwości, jak na przykład leasing z okresem kredytowania do 84 miesięcy na stałej lub zmiennej stopie procentowej, możliwość rozłożenia wykupu w comiesięcznych ratach czy nawet brak wkładu własnego.

Zapytaj nas o szczegóły, odpowiemy na wszystkie pytania – do przedstawienia kalkulacji leasingowej potrzebujemy tylko numer NIP, wysokość wkładu własnego i okres kredytowania.