Klienci indywidualni

Pompy ciepła

Program "Czyste Powietrze"

Ulga termomodernizacyjna

Dotacja "Mój prąd 4.0"

Nowe zasady rozliczenia - net Billing

Po wprowadzeniu zmian z dniem 01.04.2022r. system net-mettering zostaje zastąpiony przez net-billing, dzięki czemu by prawidłowo zaprojektować instalacje fotowoltaiczną, tak by dalej opłacało się założyć fotowoltaikę, potrzebujemy skorzystać z urządzenia do magazynowania energii.
We wcześniejszych latach wirtualnym magazynem energii była nasza sieć energetyczna, dzięki czemu można było odbierać go płacąc dystrybutorowi opłatę rzędu 20% / 30% liczonej z nadwyżki wyprodukowanej energii, jednak ze względu na przeciążenie sieci i tendencje do przewymiarowania instalacji fotowoltaicznych u klientów indywidualnych ten system się zmienił i zastąpił go net-billing.
Kluczem do poprawnego zarządzania konsumpcją wyprodukowanej energii w nowym systemie jest własny, fizyczny magazyn energii, który daje również możliwość niezależności energetycznej ochraniając nas przed problemami z dostawą prądu w razie awarii.
Dlatego stawiamy na znanych producentów, którzy mają w swoim portfolio zarówno falowniki hybrydowe jak i magazyny energii.
Dla klientów indywidualnych oferujemy falowniki marki Fronius Symo, Solax, FoxESS, GoodWE czy Huawei wraz z magazynami energii Huawei Luna2000, Solax Triple Power, FoxESS AiO-H3 czy BYD.

Zasada działania: instalacja fotowoltaiczna na bieżąco produkuje prąd dla domu – w pierwszej kolejności jest zużywana na potrzeby bieżące,  później ładowany jest zainstalowany akumulator, następnie nadwyżka sprzedawana jest do sieci, a zliczana jest dzięki licznikowi dwukierunkowemu. Natomiast w mniej słoneczne dni pobierana jest z powrotem z  Twojego magazynu energii. Dobierając odpowiedni magazyn energii oraz bilansując ja w ten sposób instalacja spłaci Ci się w przeciągu 8 lat – wyliczenie zostało sporządzone na podstawie instalacji o mocy 6kW z uwzględnieniem ulgi termomodernizacyjnej oraz dotacji „Mój Prąd 4.0”.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy na spotkaniu na podstawie aktualnego zapotrzebowania rocznego dostosują instalację fotowoltaiczną do Twoich potrzeb.

Gwarancja na Twój system fotowoltaiczny

Gwarancja jest jedną z bardzo ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem instalacji fotowoltaicznej.

Moduły z których korzystamy w naszej ofercie posiadają zawsze 15 lat gwarancji produktowej oraz 25 lat gwarancji na wydajność. Dobieramy tylko takie panele fotowoltaiczne, które są z grupy TIER1! Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamontowana instalacja ma gwarancję praktyczną na długie lata, a nie teoretyczną.

Instalacja to nie tylko panele fotowoltaiczne ale także inwerter, który jest sercem instalacji, w naszej ofercie wybieramy tylko takich producentów falowników, którzy posiadają gwarancję 15 letnią.
Dlatego u nas w ofercie klient otrzymuje już przedłużoną gwarancję na falownik do lat 15 lat co potwierdzone jest certyfikatem od producenta.

W standardzie oferujemy 5 lat rękojmi na montaż ze strony naszej firmy, jednak mają Państwo możliwość wykupienia gwarancji na dłuższy okres, wiąże się to z dodatkową korzyścią, czyli regularnym przeglądem co dwa lata. O szczegóły zapytaj na spotkaniu.

POMPY CIEPŁA - idealne połączenie z instalacją fotowoltaiczną

W ofercie PREMIUM ZENERGY znajdziesz również pompy ciepła.

Nasza firma wie jak ważnym elementem Twojego domu jest system ogrzewania, dlatego by jeszcze lepiej wykorzystać tani prąd z instalacji fotowoltaicznej wprowadziliśmy na początku 2021 roku do naszej oferty pompy ciepła.
Nasza firma zajmuje się kompleksowo sprzedażą jak i montażem pomp ciepła, a w naszej ofercie znajdą Państwo takie marki jak LG, Haier, Mitsubishi, Daikin czy Bosch.
Mamy dedykowane ekipy zarówno pod instalacje fotowoltaiczne jak i pod pompy ciepła. Realizujemy projekty na terenie całego kraju.
Jeśli chcesz zamówić audyt energetyczny Twojego domu to proszę skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy Ci dobrać odpowiednio moc pompy ciepła jak i typ pompy tak by Twój dom był w pełni niezależny energetycznie.

Nasza firma też pomoże pod kątem formalnym skorzystać z obecnych dofinansowań, dlatego doradzimy co dla Ciebie jest bardziej korzystne: dotacja „Mój Prąd”, dotacja „Czyste powietrze” czy może dostępna lokalna dotacja z gminy.

Podczas audytu nasi doradcy mogą Ci dać również wskazówki jakie działania możesz podjąć drogi kliencie by polepszyć termoizolacje budynku, a co za tym idzie – jeszcze więcej zaoszczędzić na ogrzewaniu swojego domu!