Klienci indywidualni

Audyt energetyczny

Kompleksowa obsługa

Ulga termomodernizacyjna

Dotacja 5000 zł "Mój prąd"

Co z nami zyskasz?

Nie można obniżyć rachunków do zera. Gwarantujemy jednak obniżenie rachunków najbardziej jak to możliwe. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu pomagamy zaoszczędzić kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych w skali 10 lat ze stałym wzrostem oszczędności dla Twojej nieruchomości. 

Instalacja fotowoltaiczna na bieżąco produkuje prąd dla domu – nadwyżka wysyłana jest do sieci dzięki licznikowi dwukierunkowemu. Natomiast w mniej słoneczne dni pobierana jest spowrotem z sieci Twojego magazynu. Po roku wystawiana jest faktura bilansowania rocznego – na podstawie, której możesz dowiedzieć się ile Twoja instalacja fotowoltaiczna wyprodukowała, a ile z tego zużyłeś.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja jest jedną z bardzo ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem instalacji fotowoltaicznej.

Moduły Leapton to aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych i 15 lat gwarancji produktowej. Dzięki darmowej energii elektrycznej instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 8 latach, a bez kredytu już po 6 latach. Producenci zapewniają, że przeciętna wydajność paneli to nawet 35 lat! Zatem przez przynajmniej 27 lat prąd staje się zyskiem.

Oszczędności

Polska posiada najwyższe ceny zużycia prądu w całej Europie.

Przed nami kolejne podwyżki. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „podwyżki cen prądu”, a znajdziemy masę artykułów dotyczących tego co nadejdzie. Główny Urząd Statystyczny podaje informacje, że na przestrzeni ostatnich 15 lat prąd podrożał o 137%. Jedynym zabezpieczeniem przed podwyżkami cen prądu jest fotowoltaika. Warto sobie samemu odpowiedzieć na pytanie: być zależnym od podwyżek cen prądu, czy jednak lepiej umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą i stać się niezależnym.