oferta biznes

fotowoltaika dla przedsiębiorcy

Każdy przedsiębiorca wie jak ważne są zdrowe optymalizacje kosztów. Fotowoltaika to kolejna inwestycja, lecz ta jest bez ryzyka.

Audyt energetyczny

Kompleksowa obsługa

Co z nami zyskasz?

Dzięki naszemu doświadczeniu i rzetelności możesz czuć się spokojny o swoje rachunki. Zadbamy o to byś zapomniał czym są rosnące koszty Twojej firmy.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja jest jedną z bardzo ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem instalacji fotowoltaicznej.

Moduły Leapton to aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych i 15 lat gwarancji produktowej. Dzięki darmowej energii elektrycznej instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 8 latach, a bez kredytu już po 6 latach. Producenci zapewniają, że przeciętna wydajność paneli to nawet 35 lat! Zatem przez przynajmniej 27 lat prąd staje się zyskiem.

Oszczędności

Polska posiada najwyższe ceny zużycia prądu w całej Europie.

Przed nami kolejne podwyżki. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „podwyżki cen prądu”, a znajdziemy masę artykułów dotyczących tego co nadejdzie. Główny Urząd Statystyczny podaje informacje, że na przestrzeni ostatnich 15 lat prąd podrożał o 137%. Jedynym zabezpieczeniem przed podwyżkami cen prądu jest fotowoltaika. Warto sobie samemu odpowiedzieć na pytanie: być zależnym od podwyżek cen prądu, czy jednak lepiej umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą i stać się niezależnym.